Biz Kimiz : ikincielklimam.com

 

• İKİNCİEL KLİMAM 2000 Yılında faaliyetlerine başlamış olup siz değerli müşterilerine 16 yıldır klima, 2. el klima ve iklimlendirme sektöründe adım adım ilerleyerek birçok projeye ve mekana uzmanlığı çerçevesinde değer katmıştır.

 

• Sektörde profesyonel, güler yüzlü kadro ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile birlikte,teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi bir düşünce ile müşterilerine hizmet vermektedir. Anadolu ve Avrupa yakasındaki klima ve servis ihtiyaçlarına ve Türkiye geneli 2. el klima ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmuştur. İç piyasa ve klima sektörü ile olan dirsek temasını hiç bir zaman kaybetmeyen İkinciel Klimam, günümüz itibari ile klima ikinci el alım ve satım pazarına tampon desteği verebilmek adına şuan ziyaret ettiğiniz web sitesini inşa etmiştir.

 

• Bu adım İkinciel Klimam için doğru zamanlanmış, ihtiyaca yönelik uzun vadeli bir hamle olmuştur. İkinci El klimam'ın yayına başlaması ile kurumsal ya da bireysel olarak, ikinci el klimalarınızı artık sitemize ekleyebilecek, hızlı ve zamanında satışlarınızı gerçekleştireceksiniz.

 

• İkinci el bir klimaya ihtiyacınız olduğunda da tam size göre bir klimanın sitemizde mevcut olduğunu bilmenin rahatlığı ile alış-verişlerinizi yapabilmektesiniz.

 

• Amacımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve profesyonel çözümleri sunmak ve kaliteli, memnun edici bir izlenim bırakmaktır.