Samsung AR09BXHCMWK/SK Wind-Free Premium 9 BTU İnverter R32 Soğutkan Gazlı Spot Duvar Tipi Klima

ikincielklimam.com’da satılan tüm duvar tipi klimalar İstanbul içi montaj ücretsizdir. İstanbul ili içerisinde montajı firmamız tarafından yapılan Spot ürünlere 2 yıl , ikinciel ürünlere 1 yıl ATILIM-TEK KLİMA SİSTEMLERİ tarafından GARANTİ verilmektedir. Sıfır ürünlere yetkili distribütör tarafından garanti verilmektedir. Montajı firmamız tarafından yapılmayan spot ve ikinciel ürünlere garanti verilmemektedir.

Duvar tipi klima montaja ek ; spot ve ikinciel ürünlerde 3 mt ,sıfır ürünlerde 5 mt bakır boru ücretsizdir. Duvar tipi klimaların haricindeki ürünlere bakır boru ve montaj hizmeti ücretsiz değildir.

Spot ve ikinciel ürünler , yenilenmiş ürün (Referbished Products) kapsamında, onarımı yapılmış, teknik tüm testlerden başarıyla geçmiş ürünlerdir.

Kutusu hasarlı, çerçevesi çizik, elektronik kart arızalı vb. ürünlerin orjinal parçalar ile yenilenerek/onarılarak " ATILIM-TEK KLİMA SİSTEMLERİ GARANTİSİ" kapsamında son kullanıcıya sunulmaktadır. *Özel koşullar hariç.

Tüm ürünler Orjinal olup , Türkiye’nin en büyük ikinciel klima sitesinde satışa sunulmaktadır.

Ürün detayları, içerikler hakkında kullanıcı kılavuzunu inceleyerek detaylı özelliklerine bakabilirsiniz.

Dış üniteler görsel amaçlıdır . Resimler boy ve tip olarak farklılık gösterebilir. Garanti şartları için garanti koşullarına bakabilirsiniz.

Montaj ile ilgili konular için satış sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

Ürün satın alınmasının ardından montaj ile ilgili online destek kanalından yada 444 0 190 numaralı telefonu arayarak servis biriminden montaj talebinde bulunarak ücretsiz montaj hakkınızdan yararlanabilirsiniz.


İlan No
20231208110453
Ürün Tipi
Duvar Tipi Klima
Marka
Samsung
Model
AR09BXHCMWK/SK Wind-Free Premium
Durumu
Spot
Kapasite
9 BTU
Teknoloji
İnverter
Kullanılan Gaz
R32
Kullanım Kılavuzu
İndir


ikincielklimam.com tarafından satışı yapılan tüm ürünler; Garantili ve garanti dışı olarak iki farklı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. ATILIM-TEK KLİMA SİSTEMLERİ GARANTİSİ ; Spot ürünlere 2 yıl , ikinciel ürünlere 1 yıl olmak üzere sadece İstanbul bölgesi için geçerlidir. Montajı firmamız tarafından yapılmayan ürünlere garanti verilmemektedir.

Atılım-tek Klima Sistemleri Garantisi; Anadolu yakasından Gebze bölgesine kadar geçerlidir. Şile yolu başlangıcı ve Adalar bölgesine garantili ürün satışı yapılmamaktadır. Avrupa yakasında Büyükçekmece sonrası İstanbul dışı Garanti bölgesi dışında kalmaktadır. Bu yerlere sevkiyat yapılmamaktadır.

ikincielklimam.com tarafından satılan Spot ve İkinciel ürün yetkili distiribütör garantisini taşımaz ve servis ağından faydalanamaz. Garanti süreleri ve koşulları ile ilgili aşağıda yer alan bilgiler kılavuz özelliği taşımakta olup, değişiklik gösterebilir.

Garanti süresi ürünün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Servis noktalarımıza onarım amaçlı girişi olan ürünlerin azami tamir süresi 20 iş günüdür. Ürününüzle ilgili teknik yardım almak için web sayfamızdaki “Canlı Destek” Bölümünden bildirim yapabilir, Servis merkezlerimizi ziyaret edebilir, ya da Müşteri Hizmetleri merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz 444 0 190.

Satın almış olduğunuz ürünün fatura bilgileri ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.